Rozlúčka

Posted on

Milí zákazníci, priatelia a priaznivci Gospel Café,

chcem sa týmto s vami rozlúčiť a poďakovať za vašu priazeň a podporu počas ôsmich rokov fungovania kaviarne.

Vzhľadom na neúnosnosť proticovidových opatrení prevádzka Gospel Café ukončila svoju činnosť koncom februára 2021.

Ďakujem všetkým umelcom a skupinám, ktorí nám prinášali radosť a zábavu, špeciálne chválovým skupinám, vďaka ktorým sme mohli vyvyšovať a chváliť Boha.

Ďakujem všetkým slovenským i rakúskym vinárom, ktorí nám dovolili nazrieť do tajomstva výroby a pestovania vín a „ prechutnať“  tieto skvostné dary.

Ďakujem všetkým kreatívcom, ktorí deti i dospelých učili vyrábať nádherné drobnosti potešujúce oko i dušu.

Ďakujem všetkým prednášajúcim a kňazom za ich „prepotrebnú “ službu, zároveň všetkým spoločenstvám, stretkám a skupinkám, ktoré sa u nás stretávali.

Slogan Gospel Café – gospelové srdce Karlovej Vsi sme žili po celý čas.

Verím, že sme v histórii mestskej časti zanechali svoju stopu, že sme boli bezpečným miestom pre žiakov Spojenej školy sv. Františka a ich rodičov, že sme boli pre vás všetkých miestom prijatia a záujmu o každý životný príbeh. Zasievali sme to najlepšie z nás a verím, že úroda bude bohatá.

Blíži sa Veľká noc. Prežime si každý v sebe bolesť Veľkého piatku, ticho Bielej soboty a napokon radosť Veľkonočnej nedele. Tá dáva zmysel všetkému, čo jej predchádzalo.

Prajem Vám, aby ste aj vy zažívali vzkriesenie vo svojich životoch, vzťahoch, rodinách, chorobách i všade tam, kde pôsobíte.


Zuzana Stanková – majiteľka