MENU desiata/olovrant

Posted on

Milí rodičia a žiaci,

radi by sme Vás informovali o NOVINKE. Veríme, že Vás všetkých potešíme!

Od 5. októbra 2020 (pondelok) ponúka Gospel Café po dohode s vedením školy možnosť objednať si desiatu a/alebo olovrant pre žiakov základnej školy a študentov gymnázia Spojenej školy sv. Františka z Assisi, na Karloveskej 32, v Bratislave.

Vzhľadom k tomu, že sa dočasne obmedzili návštevy školského bufetu Gospel Café počas prestávok v doobedných hodinách, hľadali sme a našli možnosť ako spojenie čiastočne znovu-obnoviť, tak aby neboli porušené pravidlá a obmedzenia, ktoré priniesla aktuálna situácia. Objednané desiaty budú žiakom/študentom doručené do vestibulu školy počas veľkej prestávky, s výnimkou 5. ročníkov, ktorým bude odovzdaná počas desiatovej prestávky.

Veríme, že si budete vedieť vybrať z aktuálnej ponuky. Výber menu sa bude aktualizovať každé 2 týždne na základe dopytu a spätnej väzby Vás a Vašich detí.

Aktuálna ponuka MENU 4 platná od 5. 10. 2010 TU

Rozšírená ponuka desiaty/olovrantu – plagátik TU

Ponúkame Vám len kvalitné výrobky od stálych overených dodávateľov, vhodné pre rôzne vekové kategórie žiakov a študentov.

  • Ponuka bude aktualizovaná na webstránke: www.http://www.gospelcafeba.sk/
  • Objednávky sa budú realizovať cez mobilnú aplikáciu WhatsApp na tel. čísle: +421 (0)948 11 68 74
  • Informácie, ktoré Vám chýbajú prosím komunikujte s nami cez email: info@gospelcafeba.sk

Bližšie informácie k jednotlivých krokom objednávky desiaty alebo olovrantu a k platbe nájdete v priložených inštrukciách link TU

Vyplnenú a podpísanú prihlášku na odber desiaty a/alebo olovrantu prosím odovdajte osobne v Gospel Café, v našich aktuálnych otváracích hodinách.

OBJEDNÁVKA formulár TU

Veríme, že Vám ponuka tejto našej služby uľahčí život,

zníži organizačný ranný stres a prispeje k pokojnejšiemu štartu dňa.

Ďakujeme za doterajšiu dôveru. Tešíme sa na Vás!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *