O nás

Kaviareň Gospel Cafe sa nachádza v srdci Karlovej Vsi v Bratislave blízko námestia sv. Františka.

Do kaviarne je bezbariérový prístup, k dispozícii je WC pre vozičkárov, ako i detský kútik, vrátane prebaľovacieho pultu.

Ponúkame Vám kvalitnú kávu ETHIOPIA Sidamo, čaje EILLES TEA, belgickú čokoládu LYRA, široký výber nealkoholických nápojov, domácich limonád, denne čerstvých zákuskov, štrúdlí, pekárenských výrobkov, bagiet či nanukov.

Káva

Jedinečná káva ETHIOPIA Sidamo je 100% arabica, pestovaná exkluzívne v provincii Sidamo v Etiópii, krajine, ktorá je matkou pestovania kávy. Ako väčšina afrických káv, zrná kávy ETHIOPIA Sidamo sú šedivkasté a cenené pre svoju plnú, korenistú, vínovú či čokoládovú chuť a kvetinovú arómu. Najvýraznejšie chute nájdené vo všetkých Sidamo kávach sú citrón a citrus, ktoré dodávajú káve sviežu kyslosť. Je to káva najvyššej kvality.

Čaj

V roku 1873 otvoril pán Joseph Eilles prvý obchod špecialít v bavorskom Mníchove, v ktorom ponúkol najkvalitnejší čaj a kávu z_kolónií. Aj kráľ Ludwig II. našiel zaľúbenie v kvalitnej filozofii EILLES a udelil mu status oficiálneho dvorného dodávateľa. Tea Diamond je netradičný spôsob balenia tých najlepších čajov. Pyramídový tvar, s ktorým EILLES TEA prišiel, je skutočná revolúcia v_servírovaní čajov. Hodvábna tkanina poskytuje čaju optimálne podmienky k lúhovaniu. Výsledkom je jedinečná chuť.